Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Úvodní utkání na Moscow Games 2016 UKáčko zvládlo!

08.09.2016 | Martin Gremlica

Po středečním zahajovacím večeru čekal na tým UK hned druhý den ráno ostrý start na Moscow Games 2016 proti místním Senators. A start se našim borcům vydařil na výbornou. Soupeře z Moskvy jasně přehráli a jenom díky střelecké nemohoucnosti UKáčka zápas skončil pouze 5:2.

UK Praha – Moscow Senators 5:2 (2:0, 2:2, 1:0)

Góly a asistence UK: 2. Krátký, 10. Bícha (Hučko), 19. Hučko (Bícha), 26. Hučko (Bícha), 40. Hložek (Gremlica)

Úvod utkání vyšel našim hráčům na výbornou. Již ve 2. minutě vzal puk za vlastní bránou obránce Krátký, projel podél mantinelu až před bránu Senatorů a svižnou střelou mezi betony poslal UKáčko do vedení. Poté jakoby se naši uspokojili. Soupeř se jim herně vyrovnal a zaměstnal spolehlivého Olivu v bráně UK. Ten ale všechny situace s ledovým klidem vyřešil. V 10. minutě udeřilo UKáčko podruhé. Kanonýr Bícha nabral ve středním pásmu rychlost, vystřelil přes obránce a vymetl všechny pavučiny v levém rohu moskevské brány 2:0.

Ve druhé třetině UKáčko značně zvolnilo a moskevští bojovníci začali kousat. Oliva měl v bráně UK co dělat. Utkání se začalo přiostřovat.  Bylo k vidění několik velmi ostrých zákroků, které rozhodčí ohodnotil i vyšším trestem pro Petra Nováka za úder do oblasti hlavy a krku. To byla pro UK rozhodně ztráta, ale vice vylučovaným mužstvem byli Senátoři, a tak naši borci mohli trestat v přesilových hrách. Jednu takovou využil po krásné souhře první formace kapitán Hučko. O 7 minut později navýšil vedení už na 4:0 znovu kapitán Hučko a vše vypadalo na hladké vítězství UKáčka. Pak se ale dostalo ke slovu I mužstvo z ruské metropole. Dvěma góly, především plynoucí z hrubých chyb našich borců, se dostali znovu do zápasu.

Poslední perioda slibovala ještě tuhý boj o vítězství. To UKáčko ale nedopustilo a svého soupeře prakticky nepouštělo z vlastního pásma. Jenom vlastní střeleckou impotencí nepohnulo se skórem zápasu. To se povedlo až ve 40.minutě. Po pěkné kombinaci celého útoku akci zakončil Hložek - 5:2. Tímto výsledkem už utkání skončilo, a tak si UKáčko zapsalo první vítězství na jejich Moskevském dobrodružství.


 
Utkání
EUHL | Úterý 19.12.2017
UMB Banská Bystrica - UK Praha
1:2 (0:0, 1:1, 0:1)
 
EUHL | Pátek 02.02.2018
UK Praha - Diplomats Pressburg
6:8 (3:3, 2:3, 1:2)
 
EUHL | Sobota 10.02.2018
UK Praha - UMB Banská Bystrica
4:7 (1:2, 2:2, 1:3)
 
EUHL | Středa 14.02.2018
UK Praha - HC Masaryk University
7:1 (1:0, 5:0, 1:1)
 
EUHL | Neděle 04.03.2018, 19:00
Paneuropa Kings Bratislava - UK Praha
 
EUHL | Středa 07.03.2018, 18:15
Engineers Prague - UK Praha
 
Aktuální články
UK Praha ve Valentýnském utkání porazila HC Masaryk University vysokým rozdílem

Ve středu 14.2. si dali druhé Valentýnské rande borci Univerzity Karlovy s nováčkem HC Masaryk University z Brna. Z první schůzky...

 
UMB Banská Bystrica střídá Univerzitu Karlovu v čele tabulky

V sobotu 10.2. se utkali největší adepti na zisk Sekeráš Trophy, domácí tým UK Praha a jejich velcí rivalové UMB Banská Bystrica....

 
Tým UK Praha podlehl dobře připraveným Diplomatům

Na Pražském zimním stadionu na Hvězdě střetl hokejový tým Univerzity Karlovy s jediným přemožitelem v rámci letošního ročníku...

 
Rekapitulace základní části a příprava na nadstavbu
 
Historicky první Světový pohár univerzitního hokeje zná vítěze. Výběr EUHL obsadil třetí místo.
 
Porovnání EUHL vs. ACHA z pohledu Patricka Rogana
 
NEMOC není KONEC
 
Tým Univerzity Karlovy si připisuje další tři body a nadále hájí první místo v tabulce univerzitní ligy
 
V Praze viděli diváci gólovou přestřelku mezi UK Praha a Academics Pilsen
 
Dramatické utkání mezi UK Praha a 1928 KTH Krynica rozhodlo třetí dějství.
 
 
UK Praha RSS