Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Úvodní utkání na Moscow Games 2016 UKáčko zvládlo!

08.09.2016 | Martin Gremlica

Po středečním zahajovacím večeru čekal na tým UK hned druhý den ráno ostrý start na Moscow Games 2016 proti místním Senators. A start se našim borcům vydařil na výbornou. Soupeře z Moskvy jasně přehráli a jenom díky střelecké nemohoucnosti UKáčka zápas skončil pouze 5:2.

UK Praha – Moscow Senators 5:2 (2:0, 2:2, 1:0)

Góly a asistence UK: 2. Krátký, 10. Bícha (Hučko), 19. Hučko (Bícha), 26. Hučko (Bícha), 40. Hložek (Gremlica)

Úvod utkání vyšel našim hráčům na výbornou. Již ve 2. minutě vzal puk za vlastní bránou obránce Krátký, projel podél mantinelu až před bránu Senatorů a svižnou střelou mezi betony poslal UKáčko do vedení. Poté jakoby se naši uspokojili. Soupeř se jim herně vyrovnal a zaměstnal spolehlivého Olivu v bráně UK. Ten ale všechny situace s ledovým klidem vyřešil. V 10. minutě udeřilo UKáčko podruhé. Kanonýr Bícha nabral ve středním pásmu rychlost, vystřelil přes obránce a vymetl všechny pavučiny v levém rohu moskevské brány 2:0.

Ve druhé třetině UKáčko značně zvolnilo a moskevští bojovníci začali kousat. Oliva měl v bráně UK co dělat. Utkání se začalo přiostřovat.  Bylo k vidění několik velmi ostrých zákroků, které rozhodčí ohodnotil i vyšším trestem pro Petra Nováka za úder do oblasti hlavy a krku. To byla pro UK rozhodně ztráta, ale vice vylučovaným mužstvem byli Senátoři, a tak naši borci mohli trestat v přesilových hrách. Jednu takovou využil po krásné souhře první formace kapitán Hučko. O 7 minut později navýšil vedení už na 4:0 znovu kapitán Hučko a vše vypadalo na hladké vítězství UKáčka. Pak se ale dostalo ke slovu I mužstvo z ruské metropole. Dvěma góly, především plynoucí z hrubých chyb našich borců, se dostali znovu do zápasu.

Poslední perioda slibovala ještě tuhý boj o vítězství. To UKáčko ale nedopustilo a svého soupeře prakticky nepouštělo z vlastního pásma. Jenom vlastní střeleckou impotencí nepohnulo se skórem zápasu. To se povedlo až ve 40.minutě. Po pěkné kombinaci celého útoku akci zakončil Hložek - 5:2. Tímto výsledkem už utkání skončilo, a tak si UKáčko zapsalo první vítězství na jejich Moskevském dobrodružství.


 
UTKÁNÍ
EUHL | Pondělí 05.11.2018, 17:30
UMB Banská Bystrica - UK Praha
3:2 (1:1, 1:1, 1:0)
 
EUHL | Úterý 06.11.2018, 20:15
HC Masaryk University - UK Praha
6:2 (4:1, 1:1, 1:0)
 
Aktuální články
V rudém dresu se neprohání pouze studenti FTVS

Každoročně slýcháme, že tým hájící červenou barvu je složen pouze ze studentů Fakulty tělesné výchovy a sportu. Jak to ve...

 
Nové tváře UK: Matějček a Brejcha se chtějí hokejem hlavně bavit.

V univerzitním týmu se na turnaji Student Hockey Challenge představili v dresu UK dva nováčci se zajímavým...

 
Tým UK Praha se zúčastnil Student hockey challenge na Sibiři

Pro hokejový tým Karlovy univerzity se účast na mezinárodních turnajích v dalekém Rusku, které jsou poslední prověrkou před...

 
Hráč, kondiční trenér, manžel. Libor Bartoš se rozmluvil o průběhu přípravy
 
Sport a vzdělání v Evropě: Aneb budování duální kariéry
 
Transnational Project Meeting in Prague
 
Dobří holubi se vracejí. Trenérem univerzitního týmu se stává jeho bývalý hráč.
 
Příprava univerzitního týmu na novou sezónu vrcholí
 
TRYOUTS
 
Nejúspěšnější trenér EUHL se uplatňuje v profesionálním hokeji. Cesta Jana Kregla za snem pokračuje.
 
 
UK Praha RSS