Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

I po šestém zápase sezóny bez ztráty bodu - Diplomats - UK 4:8!

03.12.2014 | Martin Augustin

Den po těžkém zápase na ledě Paneuropy nastoupili hokejisté Karlovy Univerzity v Bratislavě proti Diplomatům. Žádná únava však na Pražanech znát nebyla a domácí brzy poznali, že obhájce prvenství bude nad jejich síly. První třetinu jednoznačně ovládl útočník Ukčka Mikuláš Bícha, který v ní zaznamenal hattrick a mezi jeho góly Diplomats vklínili pouze snižující trefu na 1:2. Ve druhé části rozjetí hosté navýšili svůj náskok až na 1:6 a po čtyřiceti minutách hry platil stav 3:7. V závěrečné dvacetiminutovce ještě padlo po brance na obou stranách a UK si tak připsalo vítězství 4:8. Kromě Bíchova hattricku stojí za zmínku i výkon Petra Nováka, jenž přihrál na čtyři zásahy svého týmu. I po šestém zápase tak zůstáváme neporaženi a bez ztráty bodu vedeme tabulku EUHL!