Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Souboj loňských finalistů vyzněl pro UKčko!

03.12.2014 | Martin Augustin

V pondělí hokejisté UK zajížděli do Bratislavy, kde se v repríze loňského finále EUHL utkali s domácí Paneuropou Kings. Velmi kvalitní zápas nakonec dopadl lépe pro Pražany, kteří zvítězili 0:3. Kings však byli velmi důstojným soupeřem a především v první třetině se několikrát ocitli blízko vedoucímu zásahu. Skóre se však měnilo až po přestávce, kdy se v oslabení prosadil Roman Alexa a stejný hráč pak ve 48. minutě zvýšil na rozdíl dvou branek. V té chvíli už byli hosté lepším týmem a v závěru přidali ještě jeden gól, když se od modré prosadil Tverďák. Výborný výkon předvedl brankář UKčka Vojtěch Vokatý, který svůj tým výrazně podržel zejména za bezbrankového stavu.