Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Třetí vítězství v řadě pro UKčko, uspělo také v Trenčíně!

18.11.2014 | Martin Augustin

Den po zápase ve Zlíně přicestovali hokejisté UK Praha do Trenčína. Zápas proti místním Gladiátorům jasně opanovali a do Prahy se vraceli s vítězstvím 2:8. Domácí vysokoškoláci přitom drželi alespoň výsledkově krok více než polovinu zápasu. Aktivnější celek Karlovy Univerzity sice šel v závěru úvodní části do vedení, ale hned po přestávce Gladiators srovnali. Hostům o chvíli později vrátil vedení Alexa, ovšem rozhodující momenty zápasu přišli až v závěrečných třech minutách prostřední periody, kdy se postupně prosadili Vostracký, Hučko a Alexa a za stavu 1:5 bylo prakticky hotovo. V závěrečné třetině celek UK navýšil své vedení na 1:8 a domácí alespoň kosmeticky upravili nepříznivé skóre až v poslední minutě.