Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

UKčko vykročilo za obhajobou titulu v EUHL vítězstvím nad nováčkem

03.11.2014 | Martin Augustin

V pondělí 3. listopadu začal pro hokejisty Univerzity Karlovy druhý ročník Evropské univerzitní hokejové ligy. Svou pouť za obhajobou titulu zahájili domácím soubojem s nováčkem z Plzně, na jehož střídačce stál v pozici trenéra bývalý dlouholetý útočník extraligové Plzně, Pavel Vostřák. Hostující Akademici drželi krok pouze v úvodních sedmi minutách. Poté se vysokoškoláci z Prahy prosadili třikrát během čtyř minut a o vítězi zápasu bylo prakticky rozhodnuto. Celek UK nakonec snaživému soupeři nepovolil ani čestný zásah a připsal si do tabulky soutěže první dva body za vítězství 6:0.